Poznań Motor Show 2016

Kiedy kilka miesięcy temu na łamach naszej strony opublikowana została mini relacja z Warsaw Moto Show, wspomniałem o tym, że miano największych targów nie idzie na równi z byciem najlepszymi jakie się w Polsce odbywają. Jako te “lepsze” na myśli miałem właśnie poznańskie targi motoryzacyjne, które swoim nie tyle co rozmachem, ale realizacją przykuwają o wiele więcej uwagi.

Nie inaczej było w tym roku. Stoiska wystawców zostały ciekawie zaprojektowane, a z racji tego, że hale oferują sporo miejsca, zapewniało to wysoki komfort przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi “showroomami”. Zupełnie nowe modele, które zostały zaprezentowane właśnie na tych targach, były jedną z większych atrakcji. To właśnie w Poznaniu pokazano szerszemu gronu odbiorców auta takie jak Porsche 911R, Maserati Levante, Jaguar F-Pace czy Porsche 718. Stanowiło to nie lada gratkę dla motomaniaków, a pokazy odbywające się na zewnątrz tylko dolały oliwy do ognia.

Na duży plus zasługuje to, że MSP z roku na rok przyciąga coraz to nowych wystawców. Mansory, oraz Ferrari to marki które po raz pierwszy zawitały w skromnych progach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

Fot. Jey Wild

Author

m.klimczak@motoarena.com.pl